Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Energie

Chceme poskytovat profesionální servis, a proto jsme se rozhodli navázat spolupráci s naším obchodním partnerem i v další oblasti, která je úzce spjata s nemovitostmi. Že Vám zařizujeme i přepis energií, byl standard, který jsme se rozhodli posunout dále. Proto pro Vás, naše klienty, budeme kromě přepisu zařizovat i srovnání dodavatelů, abychom šetřili Vaše peníze a dělali pro Vás další nadstandardní službu. 

Slovo vedoucího energetické divize Samuela Pšeji: "Je mi obrovským potěšením spolupracovat se společností Nemovitosti a realitní trh s.r.o., jelikož chtějí pro klienty dělat maximum, co je v jejich silách. Tato spolupráce je toho důkazem. Z výsledků mohu zmínit, že se nám daří v běžné domácnosti žijící v bytě dělat úsporu průměrně 5.000 Kč ročně, u RD je to kolem 12.000 Kč ročně. Zároveň máme pod správou i velké odběry, např. restaurace. V rámci naší služby zařizujeme pro klienta naprosto vše, na základě jeho souhlasu. Díky tomu Vám, klientům, odpadne další starost a tím získaný čas můžete věnovat novému bydlení. Chci Vám popřát mnoho úspěchů a spokojenosti s našimi službami."

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Upřesnit

Vyhledat fulltextově

Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci